به درتیکال خوش آمدید.

ما علاقه‌مند به دیدار شما و ارائه راه‌حل‌های سازنده به شما هستیم

درباره ما

آینده از آن کسانی است که در هر زمان گامی در راه بهتر شدن بر می دارند. در این راه، با قاطعیت ادعا می کنیم می توانیم همراه شما باشیم. تمام تلاش مجموعه دورتیکال بر این است که با خلق ارزش به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کند. توجه ما بر تعامل مثبت با مشتریان برای اثرگذاری پایدار، متمرکز است. ما بر این باور هستیم که مشتریان ما، شرکای تجاری ما هستند و موفقیت آنها، سبب موفقیت ما می‌شود.در این مسیر، تلاش خواهیم کرد تا خدماتی با کیفیت مناسب و با ارزش برای رسیدن به موفقیت به شرکای تجاری خود ارائه دهیم.

ما چه کسانی هستیم؟

من، احمد کاربخش فارغ التحصیل مهندسی مکانیک در دوره کارشناسی هستم و  تجربه  5 سال همکاری در شرکت ملی نفتکش ایران دارم. در دوره کارشناسی ارشد، رشته مدیریت کسب و کار-مدیریت استراتژی را در دانشگاه خوارزمی تهران خوانده‌ام و با چند شرکت مشاوره مدیریت همکاری داشته‌ام.

درتیکال چیست؟

کلمه درتیکال بیشتر از اینکه یک کلمه باشد یک مفهوم است، مفهومی که بیش از هر چیر دیگری بیانگر تلاش می‌باشد، تلاش زمانی که شرایط محیط مساعد نیست، تلاش هنگامی که یک کار بزرگ در ابتدای راه است، تلاش موقعی که موانع در مسیر موفقیت بسیار زیاد است، تلاش هوشمندانه با استفاده از تمام منایع و ظرفیت برای رسیدن به موفقیت.

 

اگر موانع مسیر موفقیت شما بسیار زیاد است و شما در حال تلاش هستید، تلاشی هوشمندانه و با تفکر و برنامه ریزی همراه با استفاده از تمام منابع در دسترس در این زمان شما در حال انجام درتیکال هستید.

 

 

چشم‌انداز

چشم انداز درتیکال رقابت با شرکت‌های مشاوره مدیریت بین المللی می‌باشد.

بیانیه ماموریت

ما همواره خود را با شرکت‌های بین‌المللی برتر جهانی در مشاوره مدیریت مقایسه می‌کنیم و سعی می‌کنیم خدمات خود را در بالاترین سطح ممکن ارائه دهیم. ما هر مرحله از فرایندهای خدماتی خود را با بهترین کیفیت انجام می‌دهیم. مهمترین اصل کاری ما استفاده از روش‌های استاندارد می‌باشد.

اصول کاری ما:

تحلیل کیفی وکمی

اولین گام  تصمیم‌گیری، تحلیل وضعیت حال و تشخیص حالت مطلوب می‌باشد.

استاندارد

 روش‌های تایید شده در  رسیدن به حالت  مطلوب استفاده می‌شود.

مدل‌سازی

کار به اجزای کوچکتر شکسته می‌شود تا در هر مرحله بهترین اقدامات انجام شود.

روش‌های نوین

تلاش می‌کنیم تا از روش‌های شرکت‌های مشاوره برتر جهانی و  علوم جدید مانند داده‌کاوی، یادگیری ماشینی و … برای رسیدن به بهترین نتایج استفاده کنیم

مصورسازی

گزارش‌های مصور جهت انتقال بهتر اطلاعات بدست آمده در فرایند انجام کار استفاده می‌شود.

مستندسازی

تهیه مستندات از فرایند انجام کار، یکی از اصول کاری ما می‌باشد.